• DYŻUR WAKACYJNY

DYŻUR WAKACYJNY PEŁNIĄ:

MIESIĄC LIPIEC PM 12 ul. Konopnickiej 4

MIESIĄC SIERPIEŃ - PM 7 ul. Pułaskiego 3

Informacje związane z zapisami na dyżur można uzyskać u  Nauczycielek w oddziałach.

• Drodzy Rodzice !!!!

Uwaga!

Zapraszamy do zapoznania sie z terminarzem  i zasadami

rekrutacji na NOWY ROK SZKOLNY  2022/2023

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami

kontynuacji edukacji przedszkolnej w roku 2022/2023

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania  przedszkolnego

w  roku szkolnym 2022/23

Od 21 lutego do 28 lutego 2022 r. do godz. 12.00 rodzice/prawni opiekunowie dzieci, które obecnie uczęszczają do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miejską Mielec, a chcą aby ich dzieci kontynuowały wychowanie przedszkolne w danej placówce, muszą złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania  przedszkolnego  w  roku szkolnym 2022/23. Niezłożenie deklaracji w ww. terminie będzie oznaczać rezygnację z miejsca w przedszkolu, do którego dziecko obecnie uczęszcza.

Składanie deklaracji będzie odbywać się przy pomocy systemu elektronicznego poprzez stronę internetową:

Po wejściu na stronę należy:

1.  Zalogować się za pomocą profilu zaufanego.

Uzyskanie profilu zaufanego jest bardzo proste. Należy najpierw założyć konto użytkownika na portalu ePUAP (www.epuap.gov.pl), z którego wysyłamy wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego. Następnym krokiem jest uwierzytelnienie profilu w odpowiednim urzędzie.

Czynność tą można wykonać w Urzędzie Miejskim w Mielcu przy ul. Żeromskiego 26 (na parterze w Biurze Obsługi Mieszkańca). Po pozytywnej weryfikacji danych przez urzędnika na podstawie przedłożonego dowodu osobistego lub innego ważnego dokumentu tożsamości konto założone na portalu ePUAP zyskuje status profilu zaufanego.

2. Wybrać zakładkę Moje konto – Edukacja – Rejestracja kontynuacji.

3. Zarejestrować się w module Formico (do tego potrzebny będzie PESEL dziecka).

4.  Postępując zgodnie z wytycznymi systemu, wypełnić deklarację o kontynuacji i podpisać potwierdzenie jej złożenia profilem zaufanym. Podpis rodzica/prawnego opiekuna dziecka jest potwierdzeniem zgodności informacji w nim zawartych ze stanem faktycznym.

5. Sprawdzać status deklaracji, ponieważ w przypadku, kiedy grupa rekrutacyjna lub inne dane wprowadzone do systemu są niepoprawne, przedszkole może dokonać korekty. Każda edycja wniosku będzie wymagała ponownego podpisania profilem zaufanym.

Zarejestrowana i podpisana profilem zaufanym kontynuacja wymaga zatwierdzenia w przedszkolu. Po potwierdzeniu kontynuacji przez przedszkole zmieni ona status na: „Kontynuacja potwierdzona”. Zarejestrowana, ale nie podpisana profilem zaufanym kontynuacja nie będzie potwierdzona przez przedszkole.

• UWAGA RODZICE !

• Bardzo prosimy o wpłacanie DOKŁADNEJ kwoty za przedszkole jaka jest podana w systemie eDziecko. Zdecydowanie ułatwia to księgowanie wpłat i nie robi niepotrzebnych problemów związanych z odsetkami.

• UWAGAAA RODZICE!!!!!!

• BARRRDZO BARDZO WAM DZIEKUJEMY!!!!!!!

Bardzo dziękujemy wam za pomoc, za te wszystkie zabawki, art.szkolne, art.chemiczne,ciuchy,slodycze oraz produkty spozywcze.

Grudzień jest wspanialym miesiącem!!!! Miesiącem dostawania prezentów, pomagania oraz nauki. W tym miesiacu nasze dzieciaki dostały prezenty od św. Mikolaja oraz same sprawily radość innym dzieciom, nauczyły się wrażliwości,empati oraz umiejętnosci dzielenia sie z innymi. Dzieki pomocy rodziców, św. Mikołajow na motorach oraz przyjaciół uszczęsliwilismy inne dzieciaki!!! To była dla nas wspaniała nauka oraz zabawa!!!

Dziękujemy w " Cieniu Jupiterów" za przybycie

P.S. dzieci to tej pory mówia,że będą na filmiku

• Konkurs Kolęd i Pastorałek

• Serdecznie zapraszamy do udziału Państwa wychowanków i ich rodzin w II Międzyprzedszkolnym Rodzinnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „ŚPIEWAJMY MAŁEMU ONLINE”.Głównym celem tego przeglądu jest integracja rodzin oraz podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia stwarzają okazję do zacieśnienia więzi rodzinnych, do czego może się przyczynić wspólne kolędowanie. Na zgłoszenia i nagrania występów rodzinnych czekamy do 14.01.2022r.

• Święty Mikołaj

•  06.12.2021 (poniedziałek) przedszkolaków

odwiedzi gość, którego nie mozemy sie już doczekać!!!!

Drogi Mikołaju czekamy na Ciebie.

P.S Jeśli ktoś ma może zabrać ze soba mikołajowe czapki