• GÓRA GROSZA

• Nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Góra Grosza”.

W dniach 01 listopada 2022 – 28 lutego 2023 dzieci naszego przedszkola będą mogli wrzucać do specjalnych puszek – skarbonek drobne monety – 1 gr, 2 gr, 5 gr , 10 gr, 20 gr, 50 gr – czyli grosiki.

Zebrane w ten sposób pieniądze –grosze – zostaną podliczone, zapakowane i przekazane Towarzystwu Nasz Dom .

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w akcję – pamiętajmy – LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ !

• Dzień Pluszowego Misia

• 25 listopada br. przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola  ze swoim przyjacielem - misiem.

Przedszkolaki poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne,zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

• TEATRZYKA

• W dniu 22.11.2022(wtorek) w nszye Przedszkolaki brały udział w występie pt " Cztery mile za piec"

• Narodowe Święto Niepodległości

• Dziś w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. Dzieci w naszym przedszkolu tańcem,słowem i piosenką oddały szacunek i miłość do Ojczyzny. Wszystkie grupy razem z Paniami odśpiewały Hymn Państwowy.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć jak świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

• W DNIU 9.11.2022r. (środa) PROSIMY UBRAĆ DZIECI ELEGANCKO.

W TYM DNIU BĘDZIEMY OBCHODZIĆ NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI ORAZ TRADYCYJNIE WSZYSCY ODŚPIEWAMY HYMN PAŃSTWOWY.