• Warsztaty Wielkanocne z Rodzicami w oddziale I

• 21  marca w grupie „Pszczółki” odbyły się zajęcia otwarte połączone z warsztatami Wielkanocnymi.

Celem zajęć było:

- rozwijanie współpracy między rodzicami, dzieckiem a nauczycielem,

- integrowanie środowiska przedszkolnego i rodzinnego;

- przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkanocnych (ozdabianie jajek).

Dzieciom przybliżone zostały wielkanocne tradycje, klasyfikowały pisanki według wielkości.

Nie zabrakło wspólnych zabaw z chustą animacyjną.

Na zakończenie każde dziecko wspólnie z rodzicami wykonało wielkanocne jajko.

• Mobilna filharmonia

• Podczas koncertu "Zaczarowane dźwięki bajkowej i filmowej piosenki" muzycy zaprezentowali ulubione utwory dzieci pochądzące z bajek, które dzieci wspólnie śpiewały. Starsi słuchacze mogli wysłuchać utworów z ścieżek filmowych. Muzyka buduje nastrój, zaskakuje i opowiada. To była wspaniała przygoda.

• KONKURS LOGOPEDYCZNY

• W ramach Europejskiego Dnia Logopedy, który obchodzony jest 6 marca,

w Naszym Przedszkolu organizowany jest konkurs Logopedyczny

pt. „Oddychaj nosem cały rok”.

Ćwiczenia sprawności aparatu oddechowego powinny być atrakcyjne i interesujące dla dzieci, dlatego proponujemy udział w konkursie logopedycznym, który oprócz funkcji terapeutycznej może stać się wspaniałą, wspólną zabawą dziecka z Rodzicem.
            Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pomocy logopedycznej do ćwiczeń oddechowych. Zachęcamy do udziału dzieci ze wszystkich oddziałów.
            Wszystkie informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

ŻYCZYMY KREATYWNYCH POMYSŁÓW!

REGULAMIN KONKURSU ---> Regulamin_Konkursu_Logopedycznego.docx