• Wiosna w przedszkolu

• … A wiosna przyszła pieszo,

Już kwiatki za nią spieszą,

Już trawy przed nią rosną

i szumią – Witaj wiosno. (Jan Brzechwa)

21 marca przedszkolaki uroczyście powitały wiosnę. W tym dniu od samego rana w sali zrobiło się bardzo zielono. Dzieci śpiewały piosenki oraz mówiły wierszyki,odwiedzały się wzajemnie w salach i prezentowały swoje występy. Ten dzień spedziliśmy świętując poprzez tematyczne zabawy i konkursy.

• Podziękowania za udział w konkursie :)

• Szanowni Państwo konkurs już za nami…

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za udział w naszym plastycznym konkursie ” Mój futrzany przyjaciel”

Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Państwa okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu z dziećmi.

Wszystkie prace były piękne i każda z nich zasługiwała na wyróżnienie.

Gorąco pozdrawiamy i gratulujemy 🙂

P.S. Prace plastyczne zostaną wystawione w Domu Kultury :)

• FINAŁ KONKURSU "MÓJ FUTRZANY PRZYJACIEL"

• Wielki finał akcji "Wszystkie psiaki nasze są" połączony z konkursem "Mój futrzany przyjaciel" już 9 marca.

W lutym nasze przedszkolaki przynosiły do przedszkola karmy,koce oraz zabawki dla psów i kotów. Wtedy poruszane były tematy związane z domowymi pupilami oraz opieką nad nimi. Chcąc pokazać, jak ważną rolę pełnią w naszym życiu. W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Mój futrzany przyjaciel”. W konkursie wzięło udział 50-ro dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Powstały ciekawe prace wykonane różnymi technikami plastycznymi.