• UWAGAAA RODZICE!!!!!!

• BARRRDZO BARDZO WAM DZIEKUJEMY!!!!!!!

Bardzo dziękujemy wam za pomoc, za te wszystkie zabawki, art.szkolne, art.chemiczne,ciuchy,slodycze oraz produkty spozywcze.

Grudzień jest wspanialym miesiącem!!!! Miesiącem dostawania prezentów, pomagania oraz nauki. W tym miesiacu nasze dzieciaki dostały prezenty od św. Mikolaja oraz same sprawily radość innym dzieciom, nauczyły się wrażliwości,empati oraz umiejętnosci dzielenia sie z innymi. Dzieki pomocy rodziców, św. Mikołajow na motorach oraz przyjaciół uszczęsliwilismy inne dzieciaki!!! To była dla nas wspaniała nauka oraz zabawa!!!

Dziękujemy w " Cieniu Jupiterów" za przybycie

P.S. dzieci to tej pory mówia,że będą na filmiku

• Konkurs Kolęd i Pastorałek

• Serdecznie zapraszamy do udziału Państwa wychowanków i ich rodzin w II Międzyprzedszkolnym Rodzinnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „ŚPIEWAJMY MAŁEMU ONLINE”.Głównym celem tego przeglądu jest integracja rodzin oraz podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia stwarzają okazję do zacieśnienia więzi rodzinnych, do czego może się przyczynić wspólne kolędowanie. Na zgłoszenia i nagrania występów rodzinnych czekamy do 14.01.2022r.

• Święty Mikołaj

•  06.12.2021 (poniedziałek) przedszkolaków

odwiedzi gość, którego nie mozemy sie już doczekać!!!!

Drogi Mikołaju czekamy na Ciebie.

P.S Jeśli ktoś ma może zabrać ze soba mikołajowe czapki

• Szanowni rodzice

• W związku z trwającymi pracami w programie finansowo-księgowym w mieleckich placówkach oświatowych, informacje dotyczące stanu płatności za pobyt dzieci mogą w być w systemie niepełne bądź nieprawidłowe. (dotyczy profilu rodzica na stronie emielec (logowanie profilem zaufanym) - zakładka zobowiązania)

W takich przypadkach, prosimy o uzyskiwanie informacji dotyczących płatności bezpośrednio u intendentów w placówkach.

Za zaistniałe problemy przepraszamy. O prawidłowym funkcjonowaniu systemu będziemy Państwa informować.